Comment abuse (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Anonymous
ur: گمنام
