Comment abuse (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Comment ID
ar: معرف التعليق

en: Published
ar: منشور

en: Advanced
ar: متقدم

en: Other
ar: آخر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Operation
ar: عملية

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Delete comments
ar: احذف التعليقات

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Loading
ar: جاري التحميل

en: Please select one or more comments to perform the update on.
ar: من فضلك اختر تعليقا أو أكثر لتطبيق التحديثات عليها.

en: Publish the selected comments
ar: نشر التعليقات المحددة

en: Unpublish the selected comments
ar: إلغاء نشر التعليقات المحددة

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
ar: هل ترغب فعلا في حذف هذه التعليقات مع كل الردود عليها؟

en: Posted in
ar: نُشِر في

en: Delete the selected comments
ar: حذف التعليقات المحددة

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
ar: يبدو أنه لا توجد أي تعليقات للحذف أو أن التعليقات التي اخترتها قد حذفها إداري آخر.

en: Deleted @count comments.
ar: تم حذف @count تعليق.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
ar[0]: تم حذف تعليق واحد
ar[1]: لم يتم حذف أي تعليق
ar[2]: تم حذف تعليقان
ar[3]: تم حذف @count تعليقات
ar[4]: تم حذف @count تعليقا
ar[5]: تم حذف @count تعليق
