Comment abuse (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Comment ID
fa: شناسه دیدگاه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Other
fa: ساير

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Operation
fa: عملکرد

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Delete comments
fa: حذف دیدگاه‌ها

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Reason
fa: دلیل

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Please select one or more comments to perform the update on.
fa: لطفا یک یا چند دیدگاه را برای اعمال به‌روزرسانی انتخاب کنید.

en: Publish the selected comments
fa: انتشار دیدگاه‌های انتخاب شده

en: Unpublish the selected comments
fa: عدم انتشار دیدگاه‌های انتخاب شده

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید دیدگاه‌های انتخاب شده و تمامی پاسخ‌های آن را حذف کنید؟

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Delete the selected comments
fa: حذف دیدگاه‌های انتخابی

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
fa: به نظر می‌رسد دیدگاهی برای حذف وجود ندارد، یا دیدگاه انتخاب شده شما توسط یکی دیگر از مدیران حذف شده است.

en: Deleted @count comments.
fa: @count دیدگاه حذف شد.

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
fa[0]: 1 دیدگاه حذف شد
fa[1]: @count دیدگاه حذف شدند
