Comment abuse (7.x-2.6) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Message
ro: Mesaj

en: Continue
ro: Continuare

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Comment
ro: Comentariu

en: Advanced
ro: Avansat

en: Other
ro: Altele

en: Notifications
ro: Notificări

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: comment
ro: comentariu

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat
