Comment abuse (7.x-2.7) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Message
te: సందేశం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Other
te: ఇతర

en: comment
te: వ్యాఖ్య

en: Reason
te: కారణం
