Comment Easy Reply (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Comments
nl: Reacties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: OK
nl: Ok

en: reply
nl: beantwoorden

en: Reply-to link
nl: Reageerlink
