Comment Easy Reply (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Warning
ur: انتباہ
