Comment Easy Reply (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: enabled
id: hidup

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Comments
id: Komentar

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Warning
id: Peringatan

en: reply
id: balas
