Comment Easy Reply (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: disabled
lv: atspējots

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Comments
lv: Komentāri

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: reply
lv: atbilde
