Comment Easy Reply (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Status
fa: وضعیت

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Warning
fa: اخطار

en: OK
fa: موافقت

en: reply
fa: پاسخ

en: Reply-to link
fa: پیوند پاسخ
