Comment Easy Reply (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: disabled
he: מושבת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Warning
he: אזהרה

en: reply
he: תשובה

en: @time ago
he: לפני @time

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל
