Comment Easy Reply (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
