Comment Easy Reply (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: @time ago
ne: @time पूर्व
