Comment Easy Reply (7.x-1.7) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: enabled
de: aktiviert

en: disabled
de: deaktiviert

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Comments
de: Kommentare

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Node
de: Beitrag

en: Warning
de: Warnung

en: quote
de: Angebot

en: reply
de: Antworten

en: @time ago
de: vor @time

en: No comments available.
de: Keine Kommentare verfügbar.

en: Reply-to link
de: ‚Antworten‘-Link

en: Quote link
de: Zitat Link

en: Override general settings
de: Allgemeine Einstellungen übersteuern
