Comment Easy Reply (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: disabled
hu: tiltott

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: quote
hu: kvóta

en: reply
hu: válasz

en: @time ago
hu: @time

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: Reply-to link
hu: Válasz erre hivatkozás

en: Comment Easy Reply settings
hu: Comment Easy Reply beállítások

en: Display link as comment number (Eg: #45)
hu: Hivatkozás megjelenítése a hozzászólás sorszámaként (például #45)

en: Display link as username (Eg: @username)
hu: Hivatkozás megjelenítése felhasználónévként (például @username)

en: Select the mode the reference to a comment will be shown into comment body
hu: Kiválasztható, milyen módon jelenjen meg az előzményre hivatkozás a hozzászólás törzsén belül

en: Provides comment numeration and a new way to reply to comments.
hu: Egy új módot nyújt a hozzászólásokra való válaszolásra, valamint azok sorszámozására.

en: Configure Comment Easy Reply module.
hu: A <em>Comment Easy Reply</em> modul beállítása.

en: Override default settings
hu: Alapértelmezett beállítások felülírása

en: Comment Easy Reply is currently not enabled for any node type. Control node type status on !status_page.
hu: A <em>Comment Easy Reply</em> modul jelenleg egy tartalomtípusnál sincs engedélyezve. !status_page oldalon változtatható meg a jelen állapot.

en: status page
hu: állapot oldal

en: Allow users to reply to a comment by clicking on comment #NUM link.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy a hozzászólásokra azok #NUM hivatkozására kattintva válaszoljanak.

en: If this option is not selected, the comment #NUM link will be a permalink.
hu: Kiválasztva a hozzászólás #NUM hivatkozása öröklink lesz.

en: Activate reply tooltip.
hu: Válasz eszköztipp engedélyezése.

en: This checkbox controls the tooltip that appears passing the mouse over comment #NUM link.
hu: Ez a jelölőnégyzet szabályozza a #NUM hivatkozás fölé vitt egérkurzornál megjelenő eszköztippet.

en: Text inside comment reply tooltip
hu: A válasz eszköztippen belüli szöveg

en: This text will be used as link inside any comment reply tooltip.
hu: Ez a szöveg lesz a hivatkozás a válasz eszköztippen.

en: Text inside comment referrer tooltip
hu: Az előzmény eszköztippen belüli szöveg

en: This text will be used to compose referrer comment
        text inside any comment tooltip.
hu: Ez a szöveg lesz egy előzményre hivatkozó hozzászólás eszköztippjén.

en: Activate the custom fragment.
hu: Egyéni webcímtöredék engedélyezése.

en: This checkbox allows to change the default fragment in comment's permalink, title and links from #comment-CID to #reply-NUM.
hu: Lehetőséget ad a hozzászólás öröklinkjének megváltoztatására (például <code>#comment-CID</code> helyett <code>#reply-NUM</code>).

en: Text of the fragment
hu: Az egyéni webcímtöredék szövege.

en: Enable the <a href="@drupal-token">Token module</a> to view all the available tokens.
hu: A <a href="@drupal-token">Token modul</a> engedélyezésével az összes rendelkezésre álló vezérjel megtekinthető.

en: Apply a filter to comment text contained inside tooltips.
hu: Kiválasztható a szövegformátum az eszköztipp szövegéhez.

en: Fragment text cannot be empty if activated.
hu: A webcímtöredék szövege nem lehet üres engedélyezéskor.

en: Comment Easy Reply has been enabled for node type %type
hu: %type tartalomtípushoz a <em>Comment Easy Reply</em> modul engedélyezve

en: Comment Easy Reply has been disabled for node type %type
hu: %type tartalomtípusnál a <em>Comment Easy Reply</em> modul letiltva

en: Node type specific settings used.
hu: Tartalomtípusra vonatkozó külön beállítások vannak használatban.

en: Default settings used.
hu: Alapértelmezett beállítások vannak használatban.

en: Allow users to reply to a comment by clicking on comment #NUM link:
hu: Válasz a hozzászólásra annak #NUM hivatkozására kattintva:

en: Reply tooltip on comment number permalink:
hu: Válasz eszköztipp a hozzászólás sorszámán:

en: Custom url fragment:
hu: Egyéni webcímtöredék:

en: Referrer link type:
hu: Hivatkozás típusa:

en: Text inside comment reply tooltip:
hu: Válasz eszköztipp szövege:

en: Text inside comment referrer tooltip:
hu: Előzmény eszköztipp szövege:

en: Url fragment custom text:
hu: Webcímtöredék egyéni szövege:

en: Tooltip filter:
hu: Eszköztipp szövegformátuma:
