Comment OG (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: approve
lv: apstiprināt

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Edit
lv: Labot

en: edit
lv: labot

en: reply
lv: atbilde
