Comment OG (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: approve
ur: منظور

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: edit
ur: ترمیم
