Comment Revisions (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Created
he: נוצר

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Comment
he: תגובה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: comment
he: תגובה

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
he: ציין הסבר לשינויים שהינך עושה. זה יעזור לאחרים להבין את המניע לשינוי הגירסה
