Comment Stats (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Replies
it: Risposte

en: Closed
it: Chiuso

en: Administration
it: Amministrazione

en: Comments
it: Commenti

en: Open
it: Aperto

en: View
it: Visualizza

en: Total
it: Totale

en: Visibility
it: Visibilità

en: Published
it: Pubblicato

en: Users
it: Utenti

en: Hidden
it: Nascosto

en: Not published
it: Non pubblicato
