Comment Stats (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Replies
ro: Replici

en: Closed
ro: Închis

en: Administration
ro: Administrare

en: Comments
ro: Comentarii

en: Open
ro: Deschideți

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Published
ro: Publicat

en: Users
ro: Utilizatori

en: Hidden
ro: Ascuns

en: ago
ro: în urmă

en: Not published
ro: Nepublicat
