Comment Stats (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Replies
ur: جوابات

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Administration
ur: تنظیم

en: Comments
ur: تبصرے

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
