Comment Stats (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Replies
tr: Yanıtlar

en: Closed
tr: Kapalı

en: Administration
tr: Yönetim

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Open
tr: Açık

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Total
tr: Toplam

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Published
tr: Yayında

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Hidden
tr: Gizli

en: ago
tr: önce

en: Not published
tr: Yayınlanmamış
