Comment Stats (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Replies
ar: الردود

en: Closed
ar: مغلق

en: Administration
ar: الإدارة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Open
ar: مفتوح

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Total
ar: المجموع

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Published
ar: منشور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Hidden
ar: مخفي

en: Not published
ar: لم ينشر
