Comment Stats (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Replies
he: תגובות

en: Closed
he: סגור

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: Open
he: פתוח

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Published
he: מפורסם

en: Users
he: חברי האתר

en: Hidden
he: מוסתר

en: ago
he: לפני

en: Not published
he: לא מפורסם
