Comment Stats (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Replies
id: Balasan-balasan

en: Closed
id: Ditutup

en: Administration
id: Administrasi

en: Comments
id: Komentar

en: Open
id: Buka

en: View
id: Lihat

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Users
id: Pengguna

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: ago
id: yang lalu

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan
