Comments Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Depth
ar: العمق

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Comment
ar: التعليق

en: Comment ID
ar: معرف التعليق

en: Send
ar: أرسل

en: Full
ar: كامل

en: Approved
ar: معتمد

en: Deleted
ar: محذوف

en: Changed
ar: تم التغير

en: comment
ar: تعليق

en: Reply
ar: رد

en: Edit comment
ar: تحرير التعليق

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: View comment
ar: عرض التعليق

en: Delete comment
ar: احذف التعليق

en: (Machine name: @type)
ar: (الإسم الآلى: @type)
