Comments Entity (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Depth
az: Dərinlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Comment
az: Şərh

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Full
az: Tam

en: Deleted
az: Silindi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: comment
az: şərh

en: Reply
az: Cavab verin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: View comment
az: Şərhə baxın

en: Delete comment
az: Şərhi silin
