Comments Entity (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Depth
he: עומק

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Send
he: שלח

en: Full
he: מלא

en: Approved
he: מאושר

en: Deleted
he: נמחק

en: Changed
he: השתנה

en: comment
he: תגובה

en: Reply
he: השב

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: View comment
he: הצגת תגובה

en: Delete comment
he: מחיקת תגובה

en: Mini
he: מיני

en: (Machine name: @type)
he: (שם מכונה: @type)
