Comments Entity (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Depth
lt: Gylis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Always
lt: Visada

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Send
lt: Siųsti

en: Full
lt: Pilnas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Changed
lt: Pakeista

en: comment
lt: komentaras

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: View comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: (Machine name: @type)
lt: (Mašininis pavadinimas: @type)
