Comments Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Comments
ur: تبصرے

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
