Commerce Core (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (273 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Total
lt: Iš viso

en: Status:
lt: Būsena:

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Contains
lt: Turi

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment settings
lt: Mokėjimų nuostatos

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Method
lt: Būdas

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Defaults
lt: Numatyta

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Pending
lt: Laukiama

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Info
lt: Informacija

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Tax rate
lt: Mokesčio tarifas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Products
lt: Prekės

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Orders
lt: Užsakymai

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Add to Cart form
lt: Pridėjimo į krepšelį forma

en: Rate
lt: Tarifas

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: Administrator
lt: Administratorius

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Account information
lt: Nario informacija

en: Account
lt: Paskyra

en: Data
lt: Duomenys

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Total paid
lt: Viso sumokėta

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Save and add another
lt: Išsaugoti ir pridėti kitą

en: Base price
lt: Pagrindinė kaina

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Issuing bank
lt: Leidimo bankas

en: Review order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Line item label
lt: Linijos elemento etiketė

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: Add product
lt: Pridėti prekę

en: Add line item
lt: Pridėti linijos elementą

en: Line item removed.
lt: Linijos elementas pašalintas.

en: Update the order status
lt: Atnaujinti užsakymo būseną

en: Order settings
lt: Užsakymo nuostatos

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: Order state
lt: Užsakymo etapas

en: Select a product
lt: Pasirinkite prekę

en: Currency settings
lt: Valiutos nuostatos

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Created on
lt: Sukurta

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Product SKU
lt: Prekė SKU

en: The label of the line item.
lt: Eilutės elemento pavadinimas.

en: Add a tax rate
lt: Pridėti mokesčio tarifą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: User information
lt: Nario informacija

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Save and add fields
lt: Išsaugoti ir pridėti laukelių

en: Welcome (new user created by administrator)
lt: Pasisveikinimas (kai naują narį sukūrė administratorius)

en: Welcome (awaiting approval)
lt: Pasisveikinimas (laukiama patvirtinimo)

en: Welcome (no approval required)
lt: Pasisveikinimas (be patvirtinimo)

en: Password recovery
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Account activation
lt: Paskyros aktyvavimas

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Account canceled
lt: Paskyra panaikinta

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
lt: <a href="[site:url]">Į pirmą puslapį.</a>

en: Configure store settings
lt: Konfigūruoti parduotuvės nuostatas

en: Allows users to update store currency and contact settings.
lt: Leisti nariams atnaujinti parduotuvės valiutą ir kontaktų nuostatas.

en: Administer your store.
lt: Administruoti parduotuvę

en: Configure settings and business rules for your store.
lt: Konfigūruoti parduotuves nuostatas ir verslo taisykles

en: Configure the default currency and display settings.
lt: Konfigūruoti numatytąja valiutą bei jos rodymo nuostatas

en: Default store currency
lt: Numatytoji parduotuvės valiuta

en: The default store currency will be used as the default for all price fields.
lt: Numatytoji parduotuvės valiuta bus naudojama visuose kainų laukeliuose

en: Enabled currencies
lt: Įjungtos valiutos

en: Only enabled currencies will be visible to users when entering prices. The default currency will always be enabled.
lt: Tik įjungtos valiutos  bus matomos kai kuriama prekė. Numatytoji valiuta visada bus įjungta.

en: Shopping cart contents
lt: Prekių krepšelio turinys

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: You must specify a valid quantity to add to the cart.
lt: Turite nurodyti kokį kiekį pridėsite į krepšelį.

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
lt: %title jau <a href="!cart-url">Jūsų krepšelyje</a>.

en: Your shopping cart has been updated.
lt: Jūsų prekių krepšelis atnaujintas.

en: Checkout of your current order has been canceled and may be resumed when you are ready.
lt: Dabartinio Jūsų užsakymo vykdymas buvo atšauktas ir galės būt atnaujinta kai Jūs būsite tam pasiruošę.

en: Customer profiles
lt: Klientų profiliai

en: Profile types
lt: Profilio tipai

en: Add a customer profile
lt: Pridėti kliento profilį

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: The order number displayed to the customer.
lt: Užsakymo numerio rodymas klientams

en: Order @number
lt: Užsakymas @number

en: Create a new order.
lt: Sukurti naują užsakymą.

en: Add a product
lt: Pridėti prekę

en: Disabled products cannot be added to shopping carts and may be hidden in administrative product lists.
lt: Išjungtos prekės negalės būti pridėtos į pirkinių krepšelius ir gali būt nematomos administruojamų prekių sąraše.

en: Save product
lt: Išsaugoti prekę

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.

en: Delete this profile
lt: Pašalinti šį profilį

en: Add payment
lt: Pridėti mokėjimą

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Order balance
lt: Užsakymo balansas

en: Update log message
lt: Atnaujinimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful audit trail for updates to this order.
lt: Pateikite paaiškinimą apie padarytus pakeitimus. Tai suteiks prasmingą audito seką apie atnaujinimus šiam užsakymui.

en: Owned by
lt: Savininkas

en: Order contact e-mail
lt: Užsakymo kontaktinis el. pašto adresas

en: Defaults to the owner account e-mail address if left blank. Used for order communication.
lt: Pagal nutylėjimą savininko paskyros el.pašto adresas, jeigu paliktas tuščias. Naudojama bendravimui dėl užsakymo .

en: Create new revision on update
lt: Atnaujinant sukurti naują versiją

en: If an update log message is entered, a revision will be created even if this is unchecked.
lt: Jei atnaujinimo žinutė įvesta nauja versija vis tiek bus sukurta net jei čia ir nepažymėta.

en: User's shopping cart order
lt: Nario prekių krepšelio užsakymas

en: The shopping cart order belonging to the current user.
lt: Prekių krepšelio užsakymas kuris priklauso dabartiniam nariui.

en: Before adding a product to the cart
lt: Prieš pridedant prekę į krepšelį

en: Commerce Cart
lt: Komercijos krepšelis

en: After adding a product to the cart
lt: Po prekės pridėjimo į krepšelį

en: Shopping cart order
lt: Prekių krepšelio užsakymas

en: After removing a product from the cart
lt: Po prekės pašalinimo iš krepšelio

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
lt: Užsakymas užbaigtas

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order ID
lt: Užsakymo ID

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
lt: Užsakymas

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
lt: Užsakymo numeris

[ctx: a drupal commerce order]
en: Orders
lt: Užsakymai

[ctx: a drupal commerce order]
en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order history
lt: Užsakymų istorija

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order type
lt: Užsakymo tipas

[ctx: a drupal commerce payment transaction]
en: Payment transactions
lt: Mokėjimo operacijos

en: Add a payment method rule
lt: Pridėti mokėjimo būdo taisyklę

en: Enabled payment method rules
lt: Įjungtos mokėjimų būdų taisyklės

en: Disabled payment method rules
lt: Išjungtos mokėjimų būdų taisyklės

en: Order is a shopping cart
lt: Užsakymas yra prekių krepšelis

en: %title removed from your cart.
lt: %title - pašalinta iš krepšelio.

en: You must specify a positive number for the quantity
lt: Kiekį turite nurodyti kaip teigiamą skaičių

en: You have not placed any orders with us yet.
lt: Jūs dar nesate pateikę jokių užsakymų pas mus.

en: Product pricing rules
lt: Prekių kainų taisyklės

en: Remove all products from an order
lt: Pašalinti visas prekes iš užsakymo

en: Customer manually canceled the checkout process.
lt: Klientas pats atšaukė pirkimo procesą

en: Customer updated the order via the shopping cart form.
lt: Klientas atnaujino užsakymą per prekių krepšelio formą.

en: Result message
lt: Rezultato žinutė

en: Include tax in this price
lt: Mokesčiai kainoje

en: Saving prices tax inclusive will bypass later calculations for the specified tax.
lt: Dabar nurodžius pridėtus mokesčius vėliau jie nebus skaičiuojami.

en: Attribute field settings
lt: Atributų laukelio nuostatos

en: Your order is number [commerce-order:order-number]. You can <a href="[commerce-order:url]">view your order</a> on your account page when logged in.
lt: Jūsų užsakymo numeris [commerce-order:order-number]. Jūs galite <a href="[commerce-order:url]">peržiūrėti užsakymą</a> savo paskyros puslapyje.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Commerce Order
lt: Komercinis užsakymas
