Commerce Core (7.x-1.0-rc3) - en to hy translation catalogue (84 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: The username %name does not exist.
hy: %name օգտագործողի անունը գոյություն չունի։

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: Info
hy: Ինֆո

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
