Commerce Core (7.x-1.17) - en to fa translation catalogue (765 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Value
fa: مقدار

en: Totals
fa: مجموع

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Explanation or submission guidelines
fa: توضیح یا راهنمای ارسال محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Currency
fa: واحد پول

en: Default currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: Quantity
fa: تعداد

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Links
fa: پیوندها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Display
fa: نمایش

en: The username %name does not exist.
fa: نام کاربری %name وجود ندارد.

en: Updated
fa: به‌روز

en: Total
fa: مجموع

en: Status:
fa: وضعیت:

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Log message
fa: گزارش

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Type name
fa: نام نوع

en: Contains
fa: شاملِ

en: Success
fa: موفقیت

en: configure
fa: پیکربندی

en: Price
fa: قیمت

en: Customer
fa: مشتری

en: Product ID
fa: شناسه‌ی محصول

en: Amount
fa: مقدار

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payment settings
fa: تنظیمات پرداخت

en: Store
fa: فروشگاه

en: Method
fa: روش

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: SKU
fa: مدل

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: order
fa: سفارش

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Operator
fa: عملگر

en: Order
fa: سفارش

en: Expiration
fa: انقضا

en: Property
fa: ویژگی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Title:
fa: عنوان:

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Pending
fa: معلق

en: Commerce
fa: تجارت

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: equals
fa: برابر

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Info
fa: اطلاعات

en: price
fa: قیمت

en: Taxes
fa: مالیات‌ها

en: Tax rate
fa: نرخ مالیات

en: Product type
fa: نوع محصول

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: or
fa: یا

en: Revision
fa: بازبینی

en: Session
fa: نشست

en: Shopping cart
fa: سبد خرید

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Discount
fa: تخفیف

en: Product
fa: محصول

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Payment Status
fa: وضعیت پرداخت

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Delete product type
fa: حذف نوع محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Product types
fa: انواع محصول

en: Total:
fa: مجموع:

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Are you sure you want to delete this transaction?
fa: آیا از حذف این تراکنش مطمئن هستید؟

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شد.

en: Display style
fa: شیوه‌ی نمایش

en: Last changed
fa: آخرین تغییر

en: Review
fa: بازبینی

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Complete
fa: کامل

en: Apply
fa: تایید

en: Above
fa: بالا

en: Title (link)
fa: عنوان (پیوند)

en: Title (no link)
fa: عنوان (بدون پیوند)

en: Autocomplete text field
fa: فیلد متن تکمیل شونده خودکار

en: Canceled
fa: لغو شد

en: ,
fa: ،

en: Add to Cart form
fa: فرم افزودن به سبد خرید

en: Currency Code
fa: کد واحد پول

en: Account blocked
fa: حساب مسدود شده

en: Administrator
fa: مدیر

en: product
fa: کالا

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Euro
fa: یورو

en: From @title
fa: از @title

en: Offset
fa: جابجایی

en: begins with
fa: شروع میشود با

en: contains
fa: شامل

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Account information
fa: اطلاعات حساب کاربری

en: Account
fa: حساب

en: Data
fa: داده

en: Canadian Dollar
fa: دلار کانادا

en: Fee
fa: کارمزد

en: Billing information
fa: اطلاعات صورت‌حساب

en: Company name
fa: نام شرکت

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Australian Dollar
fa: دلار استرالیا

en: Japanese Yen
fa: ین ژاپن

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: View cart
fa: مشاهده سبد خرید

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: Save profile
fa: ذخيره شناسنامه

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: VAT
fa: مالیات بر ارزش افزوده

en: Total paid
fa: مجموع پرداخت شده

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت

en: Visa
fa: ویزا

en: Are you sure you want to delete this profile?
fa: آيا شما از حذف اين شناسنامه مطمئن هستيد؟

en: Save and add another
fa: ذخیره و اضافه کردن یکی دیگر

en: Base price
fa: قیمت پایه

en: Tax
fa: مالیات

en: Profile ID
fa: شناسه پروفایل

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش

en: In the form of WW (01 - 53).
fa: به فرم هفته دو رقمی WW (01 - 53)

en: Creator
fa: سازنده

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: Order status
fa: وضعیت سفارش

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری

en: Card owner
fa: صاحب کارت

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: Issuing bank
fa: بانک صادر کننده

en: Review order
fa: مرور سفارش

en: Line item label
fa: برچسب رشته جنس

en: Radio buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Confirm e-mail address
fa: تایید نشانی پست الکترونیکی

en: Checkout settings
fa: تنظیمات فرایند تکمیل سفارش

en: Update cart
fa: به‌روز‌رسانی سبد خرید

en: Add product
fa: افزودن محصول

en: Add line item
fa: افزودن آیتم سطر

en: Line item removed.
fa: آیتم سطر حذف شد

en: Update the order status
fa: بروزرسانی وضعیت سفارش

en: Order settings
fa: تنظیمات سفارش

en: View order
fa: مشاهده سفارش

en: Line items
fa: آیتم‌های خطی

en: Order state
fa: وضعیت سفارش

en: Select a product
fa: انتخاب یک محصول

en: products
fa: کالاها

en: Line Item
fa: آیتم سطر

en: Yen
fa: ین

en: Currency settings
fa: تنظیمات واحد پول

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Owner ID
fa: شناسه‌ی صاحب

en: Order total
fa: کل سفارش

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Multilingual support
fa: پشتیبانی از چند زبانی

en: Proceed to payment
fa: ادامه دادن جهت  پرداخت

en: Product SKU
fa: مدل محصول (SKU)

en: The label of the line item.
fa: برچسب آیتم سطر

en: Add a tax rate
fa: افزودن نرخ مالیات

en: rules
fa: قوانین

en: Checkout form
fa: فرم تکمیل سفارش

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: In the form of CCYYMMDD.
fa: به فرم CCYYMMDD

en: Created year + month
fa: سال + ماه ایجاد

en: In the form of YYYYMM.
fa: به صورت YYYYMM.

en: Created year
fa: سال ایجاد

en: In the form of YYYY.
fa: به صورت YYYY.

en: Created month
fa: ماه ایجاد

en: In the form of MM (01 - 12).
fa: در حالت MM (از 01 - 12)

en: Created day
fa: روز ایجاد

en: In the form of DD (01 - 31).
fa: در حالت DD (از 01 - 31).

en: Created week
fa: هفته ایجاد

en: Updated year + month
fa: سال + ماه به روزرسانی

en: Updated year
fa: سال به روزرسانی

en: Updated month
fa: ماه به روزرسانی

en: Updated day
fa: روز به روزرسانی

en: Updated week
fa: هفته به روزرسانی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت

en: Guarani
fa: گوارانی

en: Currency name
fa: نام واحد پول

en: Remote ID
fa: شناسه‌ی راه دور

en: Line item
fa: آیتم سطر

en: Security code
fa: کد امنیتی

en: The user who created the transaction.
fa: کاربری که تراکنش را ایجاد کرده است.

en: User information
fa: اطلاعات کاربر

en: Dollar
fa: دلار

en: Pound
fa: پوند

en: Link this field to
fa: این فیلد پیوند شود به

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر

en: Save and add fields
fa: ذخیره و افزودن فیلدها

en: Machine name: @name
fa: نام ماشینی: @name

en: Welcome (new user created by administrator)
fa: خوش آمدید (کاربر جدید، ایجاد شده توسط مدیریت)

en: Welcome (awaiting approval)
fa: خوش آمدید (منتظر موافقت)

en: Welcome (no approval required)
fa: خوش آمدید (موافقت لازم نیست)

en: Password recovery
fa: بازیابی گذرواژه

en: Account activation
fa: فعال‌سازی حساب

en: Account cancellation confirmation
fa: تایید لغو حساب

en: Account canceled
fa: حساب لغو شد

en: Order type
fa: نوع سفارش

en: View payments
fa: مشاهده پرداخت‌ها

en: Delete payments
fa: حذف پرداخت‌ها

en: The date the order was placed.
fa: تاریخی که سفارش ثبت شده است.

en: Configure store settings
fa: پیکربندی تنظیمات فروشگاه

en: Allows users to update store currency and contact settings.
fa: اجازه به کاربران برای به‌روزرسانی واحد پول فروشگاه و تنظیمات تماس.

en: Cent
fa: سنت

en: Administer your store.
fa: مدیریت فروشگاه شما

en: Configure settings and business rules for your store.
fa: پیکربندی تنظیمات و قوانین کسب و کار فروشگاه شما

en: Configure the default currency and display settings.
fa: پيكربندي واحد پول پيش‌فرض و تنظيمات نمايش

en: Commerce UI
fa: واسط کاربری تجارت

en: Default store currency
fa: واحد پول پیش‌فرض فروشگاه

en: The default store currency will be used as the default for all price fields.
fa: واحد پول پیشفرض فروشگاه برای تمامی فیلد‌های قیمت، به عنوان گزینه‌ی پیش فرض در نظر گرفته می‌شود.

en: Enabled currencies
fa: واحد پول های فعال

en: Only enabled currencies will be visible to users when entering prices. The default currency will always be enabled.
fa: در هنگام وارد کردن قیمت‌ها، فقط واحد پول های فعال به کاربران نمایش داده می‌شود. واحد پول پیش‌فرض، همواره فعال خواهد بود.

en: Orders in this state have not been completed by the customer yet.
fa: سفارش‌هایی که در این وضعیت قرار دارند، هنوز توسط مشتری تکمیل نشده اند.

en: Shopping cart contents
fa: محتویات سبد خرید

en: Your shopping cart is empty.
fa: سبد خرید شما خالی است.

en: Product not available
fa: محصول در دسترس نیست

en: You must specify a valid quantity to add to the cart.
fa: شما باید تعداد کالا‌ برای افزودن به سبد خرید را، به درستی مشخص کنید.

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
fa: %title به <a href="!cart-url">سبد خرید شما</a> اضافه شد.

en: Display an Add to Cart form for the referenced product.
fa: نمایش یک فرم افزودن به سبد خرید برای محصول ارجاع داده شده

en: Implements the shopping cart system and add to cart features.
fa: سیستم سبد خرید و ویژگی‌های افزودن به سبد خرید را پیاده سازی می‌کند.

en: Add some items to your cart and then try checking out.
fa: تعدادی کالا را به سبد خرید خود اضافه کنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

en: Your shopping cart has been updated.
fa: سبد خرید شما به روز شده است.

en: Administer checkout
fa: مدیریت تکمیل سفارش

en: Access checkout
fa: دسترسی به تکمیل سفارش

en: Complete a purchase through the checkout form.
fa: تکمیل یک خرید از طریق فرم تکمیل سفارش

en: Orders in this state have begun but not completed the checkout process.
fa: سفارشاتی که در این مرحله قرار دارند، شروع شده اند، اما هنوز در فرایند تکمیل سفارش، به پایان نرسیده اند.

en: Checkout: @page
fa: تکمیل سفارش: @page

en: Review your order before continuing.
fa: قبل از ادامه دادن، سفارش خود را بررسی کنید.

en: Checkout complete
fa: سفارش تکمیل شد

en: Completion message
fa: پيام اتمام

en: Configure the settings for a checkout pane.
fa: پیکربندی تنظیمات برای یک قاب تکمیل سفارش

en: Checkout pane positions saved.
fa: موقعیت‌های قاب تکمیل سفارش ذخیره شد.

en: Checkout pane positions reset.
fa: موقعیت‌های قاب تکمیل سفارش بازسازی شد.

en: Checkout pane
fa: قاب تکمیل سفارش

en: No panes on this page.
fa: هیچ قابی در این صفحه موجود نیست.

en: No disabled panes.
fa: هیچ قاب غیر فعالی وجود ندارد.

en: Specify here how the fieldset for this pane will appear.
fa: در اینجا مشخص کنید که fieldset این قاب چگونه نمایش داده خواهد شد.

en: Display this pane in a non-collapsible fieldset.
fa: این قاب را در یک fieldset غیر قابل جمع شدن نمایش بده.

en: Display this pane in a collapsible fieldset.
fa: این قاب را در یک fieldset قابل جمع شدن نمایش بده

en: Display this pane in a collapsed fieldset.
fa: این قاب را در یک fieldset جمع شده نمایش بده

en: Customer profile
fa: پروفایل مشتری

en: Customer profile @profile_id
fa: پروفایل مشتری: @profile_id

en: Customer profiles
fa: پروفایل‌های مشتریان

en: Profile types
fa: انواع پروفایل

en: Add a customer profile
fa: افزودن یک پروفایل مشتری

en: Add a new customer profile.
fa: افزودن یک پروفایل مشتری جدید

en: Delete a customer profile
fa: حذف یک پروفایل مشتری

en: Customer UI
fa: رابط کاربری مشتری

en: Profile saved.
fa: پروفایل ذخیره شد.

en: Deleting this profile cannot be undone.
fa: حذف این پروفایل قابل بازگشت نیست.

en: The profile has been deleted.
fa: پروفایل مشتری حذف شد.

en: The profile could not be deleted.
fa: پروفایل نمی‌تواند حذف شود.

en: Deleted customer profile @profile_id.
fa: پروفایل مشتری @profile_id حذف شد.

en: Relate a profile to the user it belongs to.
fa: ارتباط دادن یک پروفایل به کاربری که صاحب پروفایل است

en: Profile owner
fa: صاحب پروفایل

en: Whether or not the profile is active.
fa: فعال بودن یا غیر فعال بودن پروفایل

en: The date the profile was created.
fa: تاریخی که پروفایل ایجاد شد.

en: The date the profile was last updated.
fa: تاریخی که پروفایل برای آخرین بار به روز رسانی شد.

en: Provide a simple link to the administrator view of the profile.
fa: ارائه یک پیوند ساده به نمایش مدیریتی پروفایل.

en: Provide a simple link to edit the profile.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش پروفایل.

en: Provide a simple link to delete the profile.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف پروفایل.

en: Link this field to the profile's administrative view page
fa: پیوند نمودن این فیلد به صفحه نمایش مدیریتی پروفایل

en: Line item ID
fa: شناسه‌ی آیتم سطر

en: The internal numeric ID of the line item.
fa: شناسه‌ی عددی درونی آیتم سطر

en: The human readable name of the line item type.
fa: نام قابل خواند توسط انسان برای نوع آیتم سطر

en: The label displayed with the line item.
fa: برچسبی که همراه با آیتم سطر نمایش داده می‌شود.

en: The unique numeric ID of the line item.
fa: شناسه‌ی عددی یکتا برای آیتم سطر

en: The date the line item was created.
fa: تاریخ ایجاد آیتم سطر

en: The date the line item was last updated.
fa: تاریخی که آیتم سطر برای آخرین بار به‌روز‌رسانی شد.

en: Short descriptive label for the line item
fa: برچسب توضیحی کوتاه برای آیتم سطر

en: Administer line item types
fa: مدیریت انواع آیتم سطر

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: Line item reference
fa: ارجاع به آیتم سطر

en: No line items found.
fa: هیچ اقلام خطی یافت نشد.

en: Manage line item types for your store.
fa: مدیریت انواع آیتم‌های سطر برای فروشگاه شما

en: Line Item UI
fa: واسط کاربری آیتم سطر

en: There are no line item types defined by enabled modules.
fa: هیچ نوع آیتم سطری توسط ماژول‌های فعال تعریف نشده است.

en: Line item summary
fa: خلاصه‌ی آیتم سطر

en: Select the links you want to appear beneath the summary.
fa: پیوندهایی که می‌خواهید زیر خلاصه نمایش داده شوند را انتخاب کنید.

en: Line item type
fa: نوع آیتم سطر

en: The internal numeric ID of the order.
fa: شناسه‌ی عددی درونی سفارش

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: The order number displayed to the customer.
fa: شماره‌ی سفارش که به مشتری نمایش داده می‌شود.

en: The URL a customer can visit to view the order.
fa: آدرس URL ای که مشتری برای نمایش سفارش می‌تواند مشاهده کند.

en: The URL of the order's administrative view page.
fa: آدرس URL برای صفحه‌ی نمایش مدیریتی سفارش

en: The URL of the order's edit page.
fa: آدرس URL صفحه‌ی ویرایش سفارش

en: The date the order was created.
fa: تاریخ ایجاد سفارش

en: Creator ID
fa: شناسه‌ی سازنده

en: The unique numeric ID of the order.
fa: شناسه‌ی عددی یکتا برای سفارش

en: Orders in this state have been canceled through some user action.
fa: سفارش‌هایی که در این وضعیت قرار دارند، توسط عملیات کاربری، لغو شده اند.

en: Orders in this state have been created and are awaiting further action.
fa: سفارش‌هایی که در این وضعیت قرار دارند، ایجاد شده اند و در انتظار عمایت بعدی می‌باشند.

en: Order @number
fa: سفارش شماره @number

en: Order saved.
fa: سفارش ذخیره شد.

en: Create an order
fa: ایجاد سفارش

en: Create a new order.
fa: ایجاد یک سفارش جدید.

en: Create a new order for the specified user.
fa: ایجاد سفارش جدید برای کاربر مشخص شده.

en: Configure general order settings, fields, and displays.
fa: پیکربندی تنظیمات عمومی سفارش، فیلد‌ها، و نمایش ها.

en: Order UI
fa: واسط کاربری سفارش

en: Are you sure you want to delete order @number?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید سفارش @number را حذف کنید؟

en: Deleting this order cannot be undone.
fa: حذف اين سفارش قابل بازگشت نيست

en: Order @number has been deleted.
fa: سفارش @number حذف شده است.

en: Order @number could not be deleted.
fa: سفارش @number را نمی‌توان حذف نمود.

en: Deleted order @number.
fa: سفارش شماره‎ی @number حذف شد.

en: Order creation help text
fa: متن راهنمای ایجاد سفارش

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
fa: یک متن اختیاری را وارد کنید تا در بالای فرم ایجاد سفارش نمایش داده شود.

en: The unique internal identifier of the order.
fa: شناسه‌ی داخلی یکتا برای سفارش

en: The unique customer facing number of the order.
fa: شماره‎ی یکتای سفارش از دید مشتری

en: The workflow status of the order.
fa: وضعیت جریان کار سفارش.

en: The date the order was last updated.
fa: تاریخ آخرین به‌روز‎رسانی سفارش

en: Provide a simple link to the administrator view of the order.
fa: ارائه یک پیوند ساده به نمایش مدیریتی سفارش.

en: Provide a simple link to edit the order.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش سفارش.

en: Provide a simple link to delete the order.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف سفارش.

en: Select available payment methods for an order
fa: انتخاب روش‎های پرداخت موجود برای یک سفارش

en: Enable payment method: @method
fa: فعال سازی شیوه‌ی پرداخت: @method

en: No settings for this payment method.
fa: این روش پرداخت، هیچ تنظیماتی ندارد.

en: Off-site payment redirect
fa: هدایت مجدد جهت پرداخت خارج از سایت

en: Payment UI
fa: واسط کاربری پرداخت

en: There are no active payment methods.
fa: هیچ روش پرداخت فعالی موجود نمی‌باشد.

en: There are no disabled payment methods.
fa: هیچ روش پرداخت غیر فعالی موجود نمی‌باشد.

en: The receipt of a payment transaction.
fa: رسید (وصول) تراکنش پرداخت

en: The unique internal identifier of the transaction.
fa: شناسه‌‌ی درونی یکتا برای تراکنش

en: The date the transaction was created.
fa: تاریخ ایجاد تراکنش

en: The payment method of the transaction.
fa: روش پرداخت برای این تراکنش

en: The amount of the transaction.
fa: مبلغ تراکنش

en: The currency of the transaction.
fa: واحد ارز تراکنش

en: The message associated with the transaction.
fa: پیغام ثبت شده با این تراکنش

en: The status of this transaction.
fa: وضعیت این تراکنش

en: This field stores prices for products consisting of an amount and a currency.
fa: این فیلد، قیمت محصولات را ذخیره می‌کند که شامل یک مبلغ و یک واحد پول می‌شود.

en: %name: you must enter a numeric value for the price.
fa: %name: شما باید یک مقدار عددی برای قیمت وارد کنید.

en: Price textfield
fa: کادر متنی قیمت

en: Price with currency
fa: قیمت همراه با واحد پول

en: The internal numeric ID of the product.
fa: شناسه‎ی عددی درونی برای محصول

en: The human readable product SKU.
fa: مدل محصول به فرمت قابل خواندن توسط انسان

en: The human readable name of the product type.
fa: نام نوع محصول به فرمت قابل خواندن توسط انسان

en: The title of the product.
fa: عنوان کالا

en: The URL of the product's edit page.
fa: آدرس URL صفحه‎ی ویرایش محصول

en: The date the product was created.
fa: تاریخ ایجاد محصول

en: The unique ID of the product creator.
fa: شناسه‌ی یکتای ایجاد کننده‌ی محصول

en: The creator of the product.
fa: سازنده‎ی محصول

en: Tokens related to individual products.
fa: توکن‌های مربوط به هر یک از محصولات.

en: The date the product was last updated.
fa: تاریخ آخرین به‌روزرسانی محصول

en: Admin display
fa: نمایش مدیریتی

en: The human readable identifier of the product
fa: شناسه‎ی محصول به فرمت قابل خواندن توسط انسان

en: Full product title
fa: عنوان کامل محصول

en: Administer product types
fa: مدیریت انواع محصولات

en: SKU:
fa: مدل:

en: Product: @sku
fa: محصول: @sku

en: Individual product types can have different fields assigned to them.
fa: هر نوع محصول می‌تواند فیلد‌های متفاوتی را برای خود داشته باشد.

en: Add a product
fa: افزودن کالا

en: Add a new product for sale.
fa: اضافه کردن یک محصول جدید برای فروش.

en: Manage products types for your store.
fa: مديريت انواع محصولات براي فروشگاه شما

en: Add product type
fa: ایجاد نوع محصول

en: A basic product type.
fa: یک نوع محصول ساده

en: Product UI
fa: واسط کاربری محصول

en: The human-readable name of this product type. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
fa: نام قابل خواندن توسط انسان برای این نوع محصول. توصیه می‌شود که این نام با یک حرف بزرگ شروع شود و فقط شامل حروف، اعداد و فاصله باشد. این نام باید یکتا باشد.

en: The machine-readable name of this product type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores, it must be unique.
fa: نام ماشینی برای این نوع محصول. این نام باید فقط شامل حروف کوچک، اعداد و زیر خط (_) باشد و باید الزاما منحصر به فرد باشد.

en: Describe this product type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
fa: در باره‌ی این نوع محصول توضیح دهید. این متن در صفحه‌ی <em>ایجاد محتوای جدید</em> نمایش داده می‌شود.

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing products of this type.
fa: این متن در هنگام ایجاد و یا ویرایش محصولات از این نوع، در بالای صفحه نمایش داده می‌شود.

en: Save product type
fa: ذخیره‎ی نوع محصول

en: Product type saved.
fa: نوع محصول ذخیره شد.

en: Are you sure you want to delete the %name product type?
fa: آيا از حذف نوع محصول %name مطمئن هستيد?

en: The product type %name has been deleted.
fa: نوع محصول %name حذف شد.

en: Disabled products cannot be added to shopping carts and may be hidden in administrative product lists.
fa: محصولات غیرفعال را نمی‌توان به سبد خرید اضافه نمود و ممکن است در لیست محصولات مدیر مخفی باشند.

en: Save product
fa: ذخیره‌ی محصول

en: Product saved.
fa: محصول ذخیره شد.

en: %title could not be deleted.
fa: %title نمی‌تواند حذف شود.

en: Deleted product type %name.
fa: نوع محصول %name حذف شد.

en: Deleted product %title (SKU: @sku).
fa: محصول %title (SKU: @sku) حذف شد.

en: You have not created any product types yet. Go to the <a href="@create-product-type">product type creation page</a> to add a new product type.
fa: شما هنوز هیچ نوع محصولی ایجاد نکرده اید. به <a href="@create-product-type">صفحه‌ی ایجاد نوع محصول</a> بروید و یک نوع محصول جدید ایجاد کنید.

en: No product types have been created yet for you to use.
fa: هیچ نوع محصولی ایجاد نشده است که شما بتوانید استفاده کنید.

en: There are no product types yet. <a href="@link">Add product type</a>.
fa: هنوز هیچ نوع محصولی وجود ندارد. <a href="@link">افزودن نوع محصول</a>.

en: Products from the store.
fa: محصولات فروشگاه.

en: The unique internal identifier of the product.
fa: شناسه‌ی درونی یکتا برای محصول

en: The unique human-readable identifier of the product.
fa: شناسه‌ی یکتای قابل خواندن توسط انسان برای محصول

en: The human-readable name of the type of the product.
fa: نام قابل خواندن توسط انسان برای نوع این محصول

en: The title of the product used for administrative display.
fa: عنوان محصول جهت استفاده در نمایش مدیریتی

en: Product creator
fa: سازنده‌ی محصول

en: Whether or not the product is active.
fa: آیا این محصول فعال است یا خیر

en: Provide a simple link to the administrator view of the product.
fa: ارائه یک پیوند ساده به نمایش مدیریتی محصول.

en: Provide a simple link to edit the product.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش محصول.

en: Provide a simple link to delete the product.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف محصول.

en: Link this field to the product's administrative view page
fa: پیوند این فیلد به صفحه مدیریتی مشاهده محصول

en: Product: @label
fa: محصول: @label

en: This field stores the ID of a related product as an integer value.
fa: این فیلد، شناسه یک محصول مرتبط را به صورت یک مقدار عددی ذخیره می‌کند.

en: The comparison operator.
fa: عملگر مقایسه

en: No information
fa: اطلاعاتی وجود ندارد

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
fa: الگو : %time. الگوی تاریخ به صورت YYYY-MM-DD است و %timezone و افست منطقه زمانی از ساعت محلی UTC تنظیم شده است.اگر فیلد را خالی بگذارید زمان ثبت فرم به عنوان زمان در نظر گرفته می شود

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Customer profile manager
fa: مدیر پروفایل مشتری

en: @profile: User @user
fa: @profile: کاربر @user

en: Delete this profile
fa: حذف این پروفایل

en: Profile @profile_id
fa: پروفایل @profile_id

en: Administer payments
fa: مدیریت پرداخت‌ها

en: Use the button below to proceed to the payment server.
fa: از دکمه زیر برای ادامه به سرور پرداخت استفاده کنید.

en: Failure
fa: شکست

en: Transaction @transaction_id
fa: تراکنش @transaction_id

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
fa: پرداخت در سرویس‌دهنده پرداخت دچار مشکل شد. لطفا اطلاعات خود را بازبینی نموده و دوباره سعی نمایید.

en: Payment terminal: @title
fa: پایانه پرداخت: @title

en: Add payment
fa: اضافه کردن پرداخت

en: No payment methods available to add payments.
fa: هیچ روش پرداختی برای افزودن پرداخت، وجود ندارد.

en: Payment transaction created.
fa: تراکنش پرداخت ایجاد شد.

en: @amount paid via %method on @date. Deleting this transaction cannot be undone.
fa: @amount از طريق %method در @date پرداخت شد. حذف اين تراکنش قابل بازگشت نيست.

en: Payment transaction deleted.
fa: تراکنش پرداخت حذف شد.

en: The payment transaction could not be deleted.
fa: اين تراکنش پرداخت را نمي توان حذف نمود.

en: Deleted payment transaction @transaction.
fa: تراکنش پرداخت @transaction حذف شد.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: The date the transaction was last changed.
fa: تاریخ آخرین تغییر در تراکنش.

en: Provide a simple link to delete the payment transaction.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف تراکنش پرداخت.

en: Display all the available operations links for the transaction.
fa: نمایش پیوندهای تمام عملیات ممکن برای این تراکنش.

en: Total paid (@currency_code)
fa: مجموع پرداخت (@currency_code)

en: Raw amount
fa: مقدار دست نخورده

en: Three letter code
fa: کد سه حرفی

en: Numeric code
fa: کد عددی

en: Currency symbol
fa: نماد واحد پول

en: Display the payment method using the following title
fa: روش پرداخت را با این عنوان نمایش بده

en: The full administrative title of the payment method
fa: عنوان کامل مدیریتی برای این روش پرداخت

en: A short version of the title safe to display to all
fa: یک نسخه‌ی کوتاه از عنوان، مناسب جهت نمایش به همگان

en: The title displayed on the checkout form (may include HTML)
fa: عنوانی که در فرم تکمیل سفارش نمایش داده می‌شود. (می تواند شامل کد HTML باشد)

en: Status icon
fa: آیکون وضعیت

en: Status title
fa: عنوان وضعیت

en: Raw status
fa: وضعیت دست نخورده

en: Specify a numeric amount to subtract from the price.
fa: یک مقدار عددی مشخص کنید تا از مبلغ کسر شود.

en: Specify the numeric amount by which to multiply the price.
fa: یک مقدار عددی مشخص کنید که مبلغ در آن ضرب شود.

en: Specify a numeric amount by which to divide the price.
fa: یک مقدار عددی مشخص کنید که مبلغ بر آن تقسیم شود.

en: Specify the numeric amount to set the price to.
fa: یک مقدار عددی مشخص کنید که مبلغ برابر با آن قرار گیرد.

en: Formatted amount
fa: مقدار فرمت‌دهی شده

en: Afghan Afghani
fa: افغانی افغانستان

en: Afghani
fa: افغانی

en: Dinar
fa: دینار

en: Franc
fa: فرانک

en: Dirham
fa: درهم

en: Rial
fa: ریال

en: Display a textfield quantity widget on the add to cart form.
fa: نمایش یک فیلد متنی برای وارد کردن تعداد در فرم افزودن به سبد خرید

en: Default quantity
fa: تعداد پیش‌فرض

en: You must enter a positive numeric default quantity value.
fa: شما باید یک مقدار عددی مثبت به عنوان تعداد پیش فرض وارد کنید.

en: Default quantity: @quantity
fa: تعداد پیش‌فرض: @quantity

en: Display an Add to Cart form for the product.
fa: نمایش یک فرم افزودن به سبد خرید برای محصول

en: Customer profile type that can be referenced
fa: نوع پروفایل مشتری که می‌تواند ارجاع داده شود

en: The owner of the order.
fa: صاحب سفارش

en: To @title
fa: به @title

en: Owned by @name
fa: متعلق به @name

en: New order
fa: سفارش جدید

en: Update log message
fa: به روز‌رسانی پیغام لاگ

en: Owned by
fa: متعلق به

en: Order contact e-mail
fa: آدرس پست الکترونیکی تماس برای سفارش

en: Create new revision on update
fa: ایجاد بازبینی جدید هنگام به‌روزرسانی

en: The type of the order.
fa: نوع سفارش

en: Order owner
fa: صاحب سفارش

en: Allows users to view the payments made to an order.
fa: به کاربران اجازه مشاهده پرداخت‌های انجام‌شده برای یک سفارش را می‌دهد.

en: Create payments
fa: ایجاد پرداخت‌ها

en: Allows users to create new payments for orders.
fa: به کاربران اجازه ایجاد پرداخت‌های جدید برای سفارش‌ها را می‌دهد.

en: Update payments
fa: به روز رسانی پرداخت‌ها

en: Allows users to delete payments on orders they can access.
fa: به کاربران اجازه حذف پرداخت‌ها از سفارش‌هایی که به آنها دسترسی دارند، را می‌دهد.

en: Example payment
fa: پرداخت نمونه

en: - Default store currency -
fa: - واحد پول پیش‌فرض فروشگاه -

en: Cannot delete the %name product type
fa: نوع محصول %name قابل‌حذف نیست

en: User's shopping cart order
fa: سفارش سبد خرید کاربر

en: Before adding a product to the cart
fa: قبل از اضافه کردن محصول به سبد خرید

en: After adding a product to the cart
fa: پس از اضافه کردن محصول به سبد خرید

en: Shopping cart order
fa: سفارش سبد خرید

en: Product line item
fa: آیتم سطری محصول

en: Unchanged product line item
fa: آیتم سطری محصول تغییر نیافته

en: Add an amount to the unit price
fa: افزودن یک مقدار به قیمت واحد

en: The unique ID of the user who created the transaction.
fa: شناسه منحصربه‌فرد کاربری که تراکنش را ایجاد کرده است.

en: The unique ID of the order the transaction belongs to.
fa: شناسه منحصربه‌فرد سفارش که تراکنش به آن تعلق دارد.

en: The order the transaction belongs to.
fa: سفارشی که تراکنش به آن تعلق دارد.

en: The currency set for this action is not currently enabled. If you change it now, you will not be able to set it back.
fa: واحد پول انتخاب شده برای این عمل در حال حاضر فعال نیست. اگر این را حالا تغییر دهید، دیگر امکان بازگردانی را نخواهید داشت.

en: The type of the product.
fa: نوع محصول.

en: Deleting this product cannot be undone.
fa: اين محصول پس از حذف قابل بازگشت نيست.

en: This product type cannot be edited, because it is not defined by the Product UI module.
fa: این نوع محصول قابل‌ویرایش نیست، زیرا توسط ماژول رابط کاربری محصول تعریف نشده است.

en: This product type cannot be deleted, because it is not defined by the Product UI module.
fa: این نوع محصول قابل‌حذف نیست، زیرا توسط ماژول رابط کاربری محصول تعریف نشده است.

en: Calculating the sell price of a product
fa: محاسبه قیمت فروش یک محصول

en: Display the calculated sell price for the current user.
fa: نمایش قیمت محاسبه‌شده فروش به کاربر فعلی.

en: Asc
fa: صعودی

en: After removing a product from the cart
fa: پس از حذف محصول از سبد خرید

en: Cart summary
fa: خلاصه سبد خرید

en: Send account e-mail
fa: ارسال پست الکترونیکی حساب

en: E-mail type
fa: نوع پست الکترونیکی

en: %type e-mail sent to %recipient.
fa: پست الکترونیکی %type به %recipient ارسال شد.

en: Failed to send %type e-mail to %recipient.
fa: ارسال پست الکترونیکی %type به %recipient با شکست مواجه شد.

en: Assign an anonymous order to a pre-existing user
fa: انتساب یک سفارش بی نام به یک کاربر از قبل موجود

en: Create a new account for an anonymous order
fa: ایجاد یک حساب جدید برای سفارش بی نام

en: Created account
fa: حساب ایجاد شده

en: Send an order notification e-mail
fa: ارسال پست الکترونیکی اطلاع رسانی سفارش

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
fa: سفارش سازی فرم تکمیل سفارش و پیکربندی قوانین تکمیل سفارش

en: Checkout rules
fa: قوانین تکمیل سفارش

en: Enable and configure checkout completion rules.
fa: فعال سازی و پیکربندی قوانین تکمیل سفارش

en: Add a checkout rule
fa: افزودن یک قانون تکمیل سفارش

en: Disabled checkout completion rules
fa: قوانین غیرفعال برای تکمیل سفارش

en: Customer profile ID
fa: شناسه پروفایل مشتری

en: Customer profile type
fa: نوع پروفایل مشتری

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order ID
fa: شناسه‌ی سفارش

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
fa: سفارش

en: Line item types
fa: انواع آیتم خطی

en: Order e-mail
fa: پست الکترونیکی سفارش

en: The e-mail address associated with this order.
fa: پست الکترونیکی مربوط به این سفارش

en: Update the order state
fa: به روز رسانی وضعیت سفارش

en: Order to update
fa: سفارش جهت به روز رسانی

en: Order status title
fa: عنوان وضعیت سفارش

en: Order state title
fa: عنوان وضعیت سفارش

[ctx: a drupal commerce order]
en: Save order
fa: ذخیره‎ی سفارش

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order history
fa: تاریخچه سفارش

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order type
fa: نوع سفارش

en: No orders have been created yet.
fa: هیچ سفارشی هنوز ایجاد نشده است.

en: User Orders
fa: سفارش‌های کاربران

en: The date the payment was created.
fa: تاریخ ایجاد پرداخت.

en: The date the payment was last updated.
fa: تاریخ آخرین به‌روزرسانی پرداخت.

en: Status of the payment transaction.
fa: وضعیت تراکنش پرداخت.

en: Tokens related to payment transactions.
fa: توکن‌های مربوط به تراکنش‌های پرداخت.

en: The primary identifier for a payment transaction.
fa: شناسه اصلی برای یک تراکنش پرداخت.

en: Payment method short title
fa: عنوان کوتاه روش پرداخت

en: The raw amount of the payment transaction.
fa: مبلغ دست نخورده‎ی تراکنش پرداخت

en: The order related to the payment transaction.
fa: سفارش مربوط به تراکنش پرداخت.

en: The creator of the payment transaction.
fa: ایجادکننده تراکنش پرداخت.

en: The date the payment transaction was created.
fa: تاریخ ایجاد تراکنش پرداخت.

en: The date the payment transaction was last updated.
fa: تاریخ آخرین به‌روزرسانی تراکنش پرداخت.

en: Order Balance
fa: بالانس سفارش

en: The date the product was most recently updated.
fa: تاریخ آخرین به‌روزرسانی محصول.

en: Grants access to the sell price calculation user interface and settings form.
fa: دسترسی به رابط کاربری و فرم تنظیمات محاسبه قیمت فروش را اعطا می‌کند.

en: Add a pricing rule
fa: افزودن یک قاعده قیمت گذاری

en: Configure the price pre-calculation settings.
fa: پیکربندی تنظیمات پیش‌محاسبه قیمت.

en: Enabled sell price calculation rules
fa: قواعد محاسبه قیمت فروش فعال

en: Disabled sell price calculation rules
fa: قواعد محاسبه قیمت فروش غیرفعال

en: The last calculation occured on @date.
fa: آخرین محاسبه در @date رخ داد.

en: Manage calculated prices
fa: مدیریت قیمت‌های محاسبه‌شده

en: Delete product sell prices
fa: حذف قیمت‌های فروش محصولات

en: Sell price pre-calculation method
fa: روش پیش‌محاسبه قیمت فروش

en: Tax type
fa: نوع مالیات

en: Calculate @title
fa: محاسبه @title

en: Calculate taxes: @title
fa: محاسبه مالیات‌ها: @title

en: Iranian Rial
fa: ریال ایران

en: Toman
fa: تومان

en: %title removed from your cart.
fa: %title از سبد خرید شما حذف شد.

en: Shopping cart (1 item) | Shopping cart (@count items)
fa[0]: سبد خرید (1 محصول)
fa[1]: سبد خرید (@count محصول)

en: Referenced customer profile
fa: پروفایل مشتری ارجاع داده شده

en: No customer profiles have been created yet.
fa: هنوز هیچ پروفایل مشتری ایجاد نشده است.

en: Current user or role
fa: کاربر یا نقش فعلی

en: You have not placed any orders with us yet.
fa: شما هنوز هیچ سفارشی در این سایت انجام نداده اید.

en: The customer view page
fa: صفحه مشاهده برای مشتری

en: The administrator view page
fa: صفحه مشاهده برای مدیر

en: Grant access for the selected roles
fa: اعطای دسترسی به نقش‌های انتخاب شده

en: The machine name specified is already in use.
fa: نام ماشین مشخص شده قبلا استفاده شده است.

en: There is 1 product of this type. It cannot be deleted. | There are @count products of this type. It cannot be deleted.
fa[0]: ۱ محصول از این نوع وجود دارد. این نوع قابل‌حذف نیست.
fa[1]: @count محصول از این نوع وجود دارد. این نوع قابل‌حذف نیست.

en: Pre-calculating product sell prices
fa: پیش‌محاسبه قیمت‌های فروش محصول

en: Batch pre-calculation finished with an error.
fa: پیش‌محاسبه دسته‌ای با یک خطا پایان یافت.

en: Administer product pricing
fa: مدیریت قیمت‌گذاری محصول

en: Pre-calculation
fa: پیش‌محاسبه

en: Product Pricing
fa: قیمت‌گذاری محصول

en: Product Pricing UI
fa: رابط کاربری قیمت‌گذاری محصول

en: Administer taxes
fa: مدیریت مالیات‌ها

en: Manage the UI defined tax rates and types.
fa: مدیریت انواع مالیات و نرخ‌های مالیات تعریف‌شده در رابط کاربری.

en: Manage tax rates and types.
fa: مدیریت نرخ‌های مالیات و انواع مالیات.

en: Tax rates
fa: نرخ مالیات

en: Manage tax rates.
fa: مدیریت نرخ‌های مالیات

en: Create a new tax rate.
fa: ایجاد یک نرخ مالیات جدید

en: Edit a tax rate.
fa: ویرایش یک نرخ مالیات

en: Redirect to the tax rate list.
fa: هدایت به لیست نرخ‌های مالیات.

en: Tax types
fa: انواع مالیات

en: Manage tax types.
fa: مدیریت انواع مالیات

en: Add a tax type
fa: افزودن یک نوع مالیات

en: Create a new tax type.
fa: ایجاد یک نوع مالیات جدید

en: Edit a tax type.
fa: ویرایش یک نوع مالیات

en: Redirect to the tax type list.
fa: هدایت به لیست انواع مالیات.

en: Configure rule
fa: پیکربندی قانون

en: Sales tax
fa: مالیات بر فروش کالا

en: Tax UI
fa: واسط کاربری مالیات

en: Provides a UI for creating simple tax types and rates.
fa: یک رابط کاربری برای ایجاد نوع‌های مالیات و نرخ‌های مالیات ساده فراهم می‌کند.

en: There are no tax rates yet. <a href="@link">Add a tax rate</a>.
fa: هیچ نرخ مالیاتی تعریف نشده است. <a href="@link">یک نرخ مالیات ایجاد کنید</a>.

en: There are no tax types yet. <a href="@link">Add a tax type</a>.
fa: هیچ نوع مالیاتی تعریف نشده است. <a href="@link">یک نوع مالیات ایجاد کنید</a>.

en: Describe this tax rate if necessary. The text will be displayed in the tax rate overview table.
fa: این نرخ مالیات را در صورت لزوم شرح دهید. این متن در جدول جمع‌بندی نرخ‌های مالیات نمایش داده خواهد شد.

en: The percentage used to calculate this tax expressed as a decimal, e.g. .06 for a rate of 6%.
fa: درصد مورد استفاده برای محاسبه این نرخ مالیات، به صورت اعشاری. برای مثال 06. برای نرخ %6.

en: The tax type for this rate.
fa: نوع مالیات برای این نرخ.

en: Save tax rate
fa: ذخیره نرخ مالیات

en: Delete tax rate
fa: حذف نرخ مالیات

en: The machine-name specified is already in use.
fa: نام ماشین مشخص شده قبلا استفاده شده است.

en: Tax rate saved.
fa: نرخ مالیات ذخیره شد.

en: Are you sure you want to delete the %title tax rate?
fa: آیا از حذف نرخ مالیات %title اطمینان دارید؟

en: The tax rate %title has been deleted.
fa: نرخ مالیات %title حذف شد.

en: Describe this tax type if necessary. The text will be displayed in the tax type overview table.
fa: این نوع مالیات را در صورت لزوم شرح دهید. این متن در جدول جمع‌بندی نوع مالیات نمایش داده خواهد شد.

en: Save tax type
fa: ذخیره‌ی نوع مالیات

en: Delete tax type
fa: حذف نوع مالیات

en: Tax type saved.
fa: نوع مالیات ذخیره شد.

en: This tax type cannot be deleted, because it is not defined by the Tax UI module.
fa: این نوع مالیات قابل‌حذف نیست، زیرا توسط ماژول رابط کاربری مالیات تعریف نشده است.

en: Cannot delete the %title tax type
fa: نوع مالیات %title قابل‌حذف نیست

en: Are you sure you want to delete the %title tax type?
fa: آیا از حذف نوع مالیات %title اطمینان دارید؟

en: The tax type %title has been deleted.
fa: نوع مالیات %title حذف شد.

en: Deleted tax rate %title.
fa: نرخ مالیات %title حذف شد.

en: Deleted tax type %title.
fa: نوع مالیات %title حذف شد.

en: There is a tax rate of this type. It cannot be deleted. | There are @count tax rates of this type. It cannot be deleted.
fa[0]: ۱ نرخ مالیات از این نوع وجود دارد. این نوع قابل‌حذف نیست.
fa[1]: @count نرخ مالیات از این نوع وجود دارد. این نوع قابل‌حذف نیست.

en: Master
fa: مدیر

en: Create !name
fa: ایجاد !name

en: Remove all products from an order
fa: حذف همه‌ی محصولات از یک سفارش

en: Customer manually canceled the checkout process.
fa: مشتری فرایند تکمیل سفارش را به صورت دستی لغو کرد.

en: Customer proceeded to checkout using a submit button.
fa: مشتری با استفاده از یک دکمه‎ی ارسال، به مرحله‎ی تکمیل سفارش رسید.

en: Enabled checkout completion rules
fa: قوانین فعال برای تکمیل سفارش

en: Customer returned to the previous checkout page via a submit button.
fa: مشتری به کمک یک دکمه‌ی ارسال، به مرحله‌ی قبل در فرایند تکمیل سفارش بازگشت.

en: You must enter a numeric amount value.
fa: شما باید یک مقدار عددی وارد نمایید.

en: Result message
fa: پیام نتیجه

en: No products have been created yet.
fa: هیچ محصولی هنوز ایجاد نشده است.

en: translated
fa: ترجمه شده

en: (Machine name: @type)
fa: (نام ماشینی :@type)

en: Order [commerce-order:order-number] at [site:name]
fa: سفارش [commerce-order:order-number] در [site:name]

en: Checkout completion message
fa: پیام تکمیل سفارش

en: Last completed transaction
fa: آخرین تراکنش تکمیل‌شده

en: When an order is first paid in full
fa: هنگامی که یک سفارش در ابتدا به صورت کامل پرداخت شود

en: Administer payment methods
fa: مدیریت روش‌های پرداخت

en: Allows users to configure enabled payment methods.
fa: به کاربران اجازه پیکربندی روش‌های پرداخت فعال را می‌دهد.

en: Please wait while you are redirected to the payment server. If nothing happens within 10 seconds, please click on the button below.
fa: لطفا صبر کنید تا به سرویس دهنده‌ی پرداخت هدایت شوید. اگر طی ۱٠ ثانیه، هیچ اتفاقی نیافتاد، لطفا بر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

en: The machine name of the product type.
fa: نام ماشین این ننوع محصول.

en: Showing
fa: نمایش

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.

en: Product display
fa: نمایش کالا

en: Administer @entity_type
fa: مدیریت @entity_type

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد که هر کنشی را بر روی @entity_type اجرا کنند.

en: Create @entity_type of any type
fa: ايجاد @entity_type از هر نوع

en: Edit own @entity_type of any type
fa: ویرایش @entity_type خود از هر نوعی

en: Edit any @entity_type of any type
fa: ویرایش هر @entity_type از هر نوعی

en: View own @entity_type of any type
fa: مشاهده‌ی @entity_type خود از هر نوعی

en: View any @entity_type of any type
fa: مشاهده‌ی هر @entity_type از هر نوعی

en: Create %bundle @entity_type
fa: ایجاد @entity_type از نوع %bundle

en: Edit own %bundle @entity_type
fa: ویرایش @entity_type های خود از نوع %bundle

en: Edit any %bundle @entity_type
fa: ویرایش هر @entity_type از نوع %bundle

en: View own %bundle @entity_type
fa: مشاهده‎ی @entity_type های خود از نوع %bundle

en: View any %bundle @entity_type
fa: مشاهده‎ی هر @entity_type از نوع %bundle

en: customer profile
fa: پروفایل مشتری

en: customer profiles
fa: پروفایل‎های مشتریان

en: Clear this profile
fa: پاک کردن این پروفایل

en: line item
fa: آیتم سطر

en: line items
fa: اقلام خطی

en: payment transaction
fa: تراکنش پرداخت

en: payment transactions
fa: تراکنش‌های پرداخت

en: %title could not be added to your cart.
fa: %title نمی‌تواند به سبد خرید شما اضافه شود.

en: Tax amount rounding mode
fa: نحوه گرد کردن مقدار مالیات

en: Round the half up
fa: نیم را به سمت بالا گرد کن

en: Round the half down
fa: نیم را به سمت پایین گرد کن

en: Round the half to the nearest even number
fa: نیم را به نزدیک‌ترین عدد زوج گرد کن

en: Round the half to the nearest odd number
fa: نیم را به نزدیک‌ترین عدد فرد گرد کن

en: Complete checkout for an order
fa: اتمام فرایند تکمیل سفارش در یک سفارش

en: Order in checkout
fa: سفارش در مرحله‌ی تکمیل سفارش

en: Continue to next step
fa: ادامه به مرحله بعدی

en: Do not round at all
fa: اصلا رند / گرد نكن

en: United Arab Emirates Dirham
fa: درهم امارات متحده عربی

en: Product added to the cart
fa: محصول به سبد خرید اضافه شد.

en: Add a product to the cart
fa: افزودن یک محصول به سبد خرید

en: The SKU of the product to add to the cart.
fa: مدل محصول جهت افزودن به سبد خرید

en: Combine similar items in the cart
fa: یکی ساختن آیتم‌های مشابه در سبد خرید

en: This product is no longer available.
fa: این محصول دیگر وجود ندارد.

en: Current user's cart order ID
fa: کد سفارش سبد خرید کاربر جاری

en: Errors on form
fa: خطا در فرم

[ctx: product count on a Commerce order]
en: item | items
fa[0]: آیتم
fa[1]: آیتم‌ها

[ctx: product count on a Commerce order]
en: 1 item | @count items
fa[0]: ۱ مورد
fa[1]: @count مورد

en: The SKU %sku contains invalid characters.
fa: مدل %sku شامل کاراکتر‌های نامعتبر می‌باشد.

en: The tax rate table has been updated properly.
fa: جدول نرخ مالیات به درستی به‌روزرسانی شد.

en: The module weight for Commerce has been increased.
fa: وزن ماژول Commerce افزایش یافته است.

en: Filter by names containing
fa: محدود كردن براساس نام‌های شامل

en: No customer profiles have been created yet. <a href="!url">Add a customer profile</a>.
fa: هیچ پروفایل مشتری تاکنون ایجاد نشده است. <a href="!url">یک پروفایل مشتری ایجاد کنید</a>

en: Redirect page
fa: صفحه‌ی هدایت مجدد (بازگشت)

en: You have specified an invalid order.
fa: سفارشی که مشخص شده کردید معتبر نيست.

en: You have specified an invalid e-mail address.
fa: شما یک ایمیل نامعتبر را وارد کرده اید.

en: Displays an appropriate empty text message for order lists.
fa: یک پیغام مناسب برای نمایش در لیست‌های سفارش خالی نمایش می‌دهد.

en: View order form
fa: مشاهده فرم سفارش

en: Shopping carts
fa: سبدهاي خريد

en: No orders match your search criteria.
fa: هیچ سفارشی با جستجوی شما سازگار نیست.

en: No orders have been created yet. <a href="!url">Create an order</a>.
fa: تاکنون هیچ سفارشی ثبت نشده است. <a href="!url">یک سفارش ایجاد کنید</a>.

en: Customer page
fa: صفحه مشتری

en: Change history
fa: تاريخچه تغييرات

en: No products match your search criteria.
fa: هیچ کالایی با جستجوی شما سازگار نیست.

en: No products have been created yet. <a href="!url">Add a product</a>.
fa: تاکنون هیچ محصولی ایجاد نشده است. <a href="!url">یک محصول ایجاد کنید</a>.

en: Use raw value
fa: استفاده از مقدار دست نخورده

en: Empty Shopping Cart
fa: سبد خرید خالی

en: Displays an appropriate empty text message for shopping carts.
fa: یک پیغام مناسب در سبد خرید، برای زمانی که سبد خرید خالی است، نمایش می‌دهد.

en: Configure checkout settings including the layout of the checkout form.
fa: پیکربندی تنظیمات تکمیل سفارش از جمله آرایش فرم تکمیل سفارش.

en: Create new revisions when orders are updated by default.
fa: هنگامی که سفارش‎ها به روز می‌شوند، به طور پیش‌فرض یک نسخه‌ی جدید از سفارش ایجاد شود.

en: Payment Transaction
fa: تراکنش پرداخت

[ctx: a drupal commerce transaction]
en: Transaction
fa: تراکنش

en: Modify the settings for this field on the <a href="!url">product type "manage display" configuration</a>.
fa: تنظیمات این فیلد را در <a href="!url">صفحه‌ی "پیکربندی نمایش" نوع محصول</a> ویرایش کنید.

en: Line items represent anything on an order that affects the order total. Each line item must be of one of the line item types listed below, which define how these items interact with Add to Cart forms, the shopping cart, the order edit page, and more. Line item types are defined by modules, with some modules also allowing you to clone line item types through this interface.
fa: آیتم‌های خطی نشاندهنده هر چیزی در یک سفارش هستند که بر کل سفارش تاثیر می‌گذارد. هر آیتم خطی باید جزء یکی از انواع آیتم‌های خطی زیر باشد که تعریف می‌کند چگونه این آیتم‌ها با فرم‌های افزودن به سبد خرید، صفحات ویرایش سفارش و غیره تقابل داشته باشند. انواع آیتم خطی توسط ماژول‌ها تعیین می‌شوند که برخی از ماژول‌ها به شما اجازه می‌دهند انواع آیتم خطی را از طریق این رابط کپی کنید.

en: Edit this order
fa: ویرایش این سفارش
