Commerce Core (7.x-1.8) - en to az translation catalogue (102 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Contains
az: Tərkibində

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Anonymous
az: Anonim

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Switch
az: Keçid

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Info
az: Məlumat

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: or
az: və ya

en: Revision
az: Reviziya

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Last changed
az: Son dəyişdirilən

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Account blocked
az: Hesab bloklanıb

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: Updated year + month
az: Yenilənmiş il + ay

en: Updated year
az: Yenilənmiş il

en: Updated month
az: Yenilənmiş ay

en: Updated day
az: Yenilənmiş gün

en: Updated week
az: Yenilənmiş həftə

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Entities
az: Entitilər

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
