Commerce Core (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (383 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Value
sk: Hodnota

en: Totals
sk: Spolu

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Status:
sk: Stav:

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Type name
sk: Zadajte názov

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Success
sk: Úspech

en: configure
sk: konfigurácia

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Amount
sk: Množstvo

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Payment
sk: Platba

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: Store
sk: Obchod

en: Method
sk: Metóda

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Start date
sk: Dátum od

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Sent
sk: Poslať

en: order
sk: objednávka

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Operator
sk: Operátor

en: Order
sk: Poradie

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Defaults
sk: Predvolené

en: You have to specify a valid date.
sk: Musíte zadať platný dátum.

en: Postal code
sk: PSČ

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Full name
sk: Celé meno

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Commerce
sk: Obchod

en: Switch
sk: Prepnúť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Select list
sk: Výberové pole

en: price
sk: cena

en: Taxes
sk: Dane

en: Tax rate
sk: Daňová sadzba

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: or
sk: alebo

en: Revision
sk: Revízia

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: Cart
sk: Košík

en: Discount
sk: Zľava

en: Product
sk: Produkt

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Completed
sk: Ukončená

en: Delete product type
sk: Odstrániť typ produktu

en: Products
sk: Produkty

en: Product types
sk: Typy produktov

en: Total:
sk: Spolu:

en: Orders
sk: Objednávky

en: Are you sure you want to delete this transaction?
sk: Skutočne chcete vymazať túto transakciu?

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: Review
sk: Prehľad

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Apply
sk: Použiť

en: Title (link)
sk: Nadpis (odkaz)

en: Title (no link)
sk: Nadpis (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Add to Cart form
sk: Formulár na pridanie do košíka

en: Rate
sk: Sadzba

en: Account blocked
sk: Účet zablokovaný

en: Administrator
sk: Administrátor

en: product
sk: produkt

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: begins with
sk: začína s

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Account information
sk: Informácie o účte

en: Account
sk: Účet

en: Data
sk: Údaje

en: Fee
sk: Poplatok

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Company name
sk: Názov firmy

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Save profile
sk: Uložiť profil

en: Entity type
sk: Typ entity

en: VAT
sk: DPH

en: Total paid
sk: Zaplatené celkom

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Save and add another
sk: Uložiť a pridať ďalšie

en: Base price
sk: Základná cena

en: Tax
sk: Daň

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: In the form of WW (01 - 53).
sk: Vo formáte TT (01-53).

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card owner
sk: Vlastník karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Issuing bank
sk: Kartu vydala banka

en: Review order
sk: Skontrolovať objednávku

en: Line item label
sk: Nadpis riadkovej položky

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Confirm e-mail address
sk: Potvrdiť e-mailovú adresu

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne

en: Update cart
sk: Aktualizovať nákupný košík

en: Add product
sk: Pridať produkt

en: Add line item
sk: Pridať riadkovú položku

en: Update the order status
sk: Aktualizovať stav objednávky

en: Order settings
sk: Nastavenia objednávok

en: View order
sk: Zobraziť objednávku

en: Order state
sk: Stav objednávky

en: Select a product
sk: Zvoľte produkt

en: products
sk: produkty

en: Line Item
sk: Položka

en: Currency settings
sk: Nastavenia Meny

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Multilingual support
sk: Viacjazyčná podpora

en: Product SKU
sk: SKU - kód tovaru

en: Add a tax rate
sk: Pridať daňovú sadzbu

en: Checkout form
sk: Objednávkový formulár

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: In the form of CCYYMMDD.
sk: V tvare CCYYMMDD.

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: In the form of YYYYMM.
sk: Vo formáte RRRRMM.

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: In the form of YYYY.
sk: Vo formáte RRRR.

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: In the form of MM (01 - 12).
sk: Vo formáte MM (01-12).

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: In the form of DD (01 - 31).
sk: Vo formáte DD (01 - 31).

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Guarani
sk: Guaraní

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: Currency name
sk: Názov meny

en: Remote ID
sk: Vzdialené ID

en: Line item
sk: Položka

en: User information
sk: Používateľské informácie

en: Entities
sk: Entity

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Save and add fields
sk: Uložiť a pridať polia

en: Machine name: @name
sk: Strojový názov: @name

en: Welcome (new user created by administrator)
sk: Vitajte (nový používateľ vytvorený administrátorom)

en: Welcome (awaiting approval)
sk: Vitajte (čaká na povolenie)

en: Welcome (no approval required)
sk: Vitajte (nepožaduje sa potvrdenie)

en: Password recovery
sk: Obnova hesla

en: Account activation
sk: Aktivácia účtu

en: Account cancellation confirmation
sk: Potvrdenie zrušenia účtu

en: Account canceled
sk: Účet zrušený

en: Order type
sk: Typ objednávky

en: Administer your store.
sk: Spravujte Váš obchod.

en: Default store currency
sk: Predvolená mena obchodu

en: Enabled currencies
sk: Povolené meny

en: Only enabled currencies will be visible to users when entering prices. The default currency will always be enabled.
sk: Pre používateľov budú viditeľné iba povolené meny pri zadávaní cien. Predvolená mena bude povolená vždy.

en: Shopping cart contents
sk: Obsah nákupného košíka

en: Your shopping cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.

en: Implements the shopping cart system and add to cart features.
sk: Implementuje systém nákupného košíka a funkcie pridávania do košíka.

en: Cart contents View
sk: Zobrazenie obsahu Košíka

en: Add some items to your cart and then try checking out.
sk: Pridajte niektoré položky do košíka a potom odoslajte objednávku pri pokladni.

en: Your shopping cart has been updated.
sk: Váš nákupný košík bol prepočítaný.

en: Access checkout
sk: Prístup k pokladni

en: Complete a purchase through the checkout form.
sk: Uskutočniť nákup prostredníctvom pokladničného formulára.

en: Review your order before continuing.
sk: Skontrolujte Vašu objednávku pred odoslaním.

en: Completion message
sk: Správa po dokončení objednávky

en: Customer profile
sk: Zákaznícky profil

en: Customer profiles
sk: Profily zákazníka

en: Profile types
sk: Typy profilov

en: Add a customer profile
sk: Pridať profil zákazníka

en: Add a new customer profile.
sk: Pridať nový zákaznícky profil.

en: Profile saved.
sk: Profil bol uložený.

en: Profile owner
sk: Vlastník profilu

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: No line items found.
sk: Neboli nájdené žiadne riadkové položky.

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: The order number displayed to the customer.
sk: Číslo objednávky zobrazené zákazníkovi.

en: The date the order was created.
sk: Dátum vytvorenia objednávky.

en: Order @number
sk: Objednávka @number

en: Order saved.
sk: Objednávka bola uložená.

en: Create an order
sk: Vytvoriť objednávku

en: Create a new order.
sk: Vytvoriť novú objednávku.

en: Configure general order settings, fields, and displays.
sk: Konfigurovať všeobecné nastavenie objednávok, polí a zobrazení.

en: Defines the Order entity and associated features.
sk: Definuje entitu Order a súvisiace funkcie.

en: Deleting this order cannot be undone.
sk: Odstránenie tejto objednávky nie je možné vrátiť späť.

en: Order @number has been deleted.
sk: Objednávka @number bola odstránená.

en: Select available payment methods for an order
sk: Zvoliť dostupné spôsoby platby pre objednávku.

en: There are no disabled payment methods.
sk: Žiadne zakázané spôsoby platby.

en: Full product title
sk: Plný názov produktu

en: Administer product types
sk: Spravovať typy produktov

en: Add a product
sk: Pridať produkt

en: Manage products types for your store.
sk: Spravovať typy produktov pre Váš obchod.

en: Add product type
sk: Pridať typ produktu

en: Defines the Product entity and associated features.
sk: Definuje entitu Produkt a súvisiace funkcie.

en: Save product type
sk: Uložiť typ produktu

en: Product type saved.
sk: Typ produktu bol uložený.

en: No information
sk: Žiadne informácie

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
sk: Formát: %time. Formát dátumu je YYYY-MM-DD a %timezone je časová zóna podľa UTC. Ponechajte prázdne pre použitie aktuálneho času po odoslaní formulára.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Administer payments
sk: Spravovať platby

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
sk: Platba na platobnom serveri zlyhala. Skontrolujte svoje údaje a skúste to znova.

en: Add payment
sk: Pridať platbu

en: Payment transaction created.
sk: Platobná operácia bola vytvorená.

en: @amount paid via %method on @date. Deleting this transaction cannot be undone.
sk: @amount zaplatené cez %method @date. Odstránenie tejto transakcie nie je možné vrátiť späť.

en: Payment transaction deleted.
sk: Platobná operácia bola odstránená.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Order balance
sk: Zostatok objednávky

en: Numeric code
sk: Číselný kód

en: Default quantity
sk: Predvolené množstvo

en: New order
sk: Nová objednávka

en: Update log message
sk: Zaznamenať správu o zmene.

en: Owned by
sk: Vlastník

en: Order contact e-mail
sk: Kontaktný e-mail objednávky

en: Create new revision on update
sk: Vytvoriť novú revíziu pri zmene

en: If an update log message is entered, a revision will be created even if this is unchecked.
sk: Pri zadaní spávy o zmene sa vytvorí revízia aj v prípade, ak toto políčko nebude zaškrtnuté.

en: Order owner
sk: Vlastník objednávky

en: You have entered an expired credit card.
sk: Zadali ste kartu, ktorej platnosť vypršala.

en: Example payment
sk: Ukážková platba

en: Cannot delete the %name product type
sk: Nie je možné odstrániť typ produktu %name.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Cart summary
sk: Súhrn košíka

en: Assign an anonymous order to a pre-existing user
sk: Priradiť anonymnú objednávku existujúcemu používateľovi

en: Create a new account for an anonymous order
sk: Vytvoriť nový účet pre anonymnú objednávku

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
sk: Objednávka

en: Quantity text field
sk: Textové pole pre množstvo

en: The URL of the order.
sk: URL objednávky.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Save order
sk: Uložiť objednávku

en: Display the account information pane for authenticated users.
sk: Zobraziť panel informácií o účte pre prihlásených používateľov.

en: Disabled payment method rules
sk: Zakázané pravidlá spôsobu platby

en: Tax type
sk: Typ dane

en: %title removed from your cart.
sk: Položka %title bola odstránená z Vášho košíka.

en: You must specify a whole number for the quantity.
sk: Pre množstvo je potrebné zadať celé číslo.

en: You must specify a positive number for the quantity
sk: Pre množstvo je potrebné zadať pozitívne číslo.

en: You have not placed any orders with us yet.
sk: Zatiaľ ste u nás nevytvorili žiadnu objednávku.

en: Manage tax rates and types.
sk: Spravovať sadzby a typy daní.

en: Tax rates
sk: Daňové sadzby

en: Manage tax rates.
sk: Spravovať sadzby daní.

en: Create a new tax rate.
sk: Vytvoriť novú sadzbu dane.

en: Edit a tax rate.
sk: Upraviť sadzbu dane.

en: Configure component
sk: Konfigurovať komponent

en: Tax types
sk: Typy daní

en: Manage tax types.
sk: Spravovať typy daní.

en: Add a tax type
sk: Pridať typ dane

en: Create a new tax type.
sk: Vytvoriť nový typ dane.

en: Edit a tax type.
sk: Upraviť typ dane.

en: Configure rule
sk: Nastaviť pravidlo

en: There are no tax rates yet. <a href="@link">Add a tax rate</a>.
sk: Zatiaľ nebola pridaná žiadna daňová sadzba. <a href="@link">Pridať daňovú sadzbu</a>.

en: Save tax rate
sk: Uložiť sadzbu dane

en: Delete tax rate
sk: Odstrániť sadzbu dane

en: Tax rate saved.
sk: Sadzba dane bola uložená.

en: The administrative title of this tax type. It is recommended that this title begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces.
sk: Administratívny popis tohto typu dane. Doporučuje sa aby tento názov začínal veľkým písmenom a obsahoval iba písmená, číslice a medzery.

en: The front end display title of this tax type shown to customers. Leave blank to default to the <em>Title</em> from above.
sk: Zobrazovaný názov tohto typu dane, ktorý sa zobrazí zákazníkom. Nechajte prázdne ak chcete predvoliť vyššie uvedený <em>Názov</em>.

en: Describe this tax type if necessary. The text will be displayed in the tax type overview table.
sk: Popíšte tento typ dane ak je to potrebné. Text sa zobrazí v súhrnnej tabuľke pre typ dane.

en: Display taxes of this type inclusive in product prices.
sk: Zobrazenie daní tohto typu vrátane cien produktov.

en: Save tax type
sk: Uložiť typ dane

en: Delete tax type
sk: Odstrániť typ dane

en: Address component
sk: Súčasť adresy

en: Result message
sk: Správa o výsledku

en: No products have been created yet.
sk: Zatiaľ nebol vytvorený žiaden produkt.

en: (Machine name: @type)
sk: (strojový názov: @type)

en: Please wait while you are redirected to the payment server. If nothing happens within 10 seconds, please click on the button below.
sk: Počkajte, prosím, kým budete presmerovaní na platobný server. Ak sa do 10 sekúnd nič nestane, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: Commerce Customer profile
sk: Commerce - Zákaznícky profil

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
sk: Zadali ste číslo karty nepodporovaného typu.

en: Round the half up
sk: Zaokrúhľovať polovicu nahor

en: Round the half down
sk: Zaokrúhľovať polovicu nadol

en: Round the half to the nearest even number
sk: Zaokrúhľovať polovicu k najbližšiemu párnemu číslu

en: Round the half to the nearest odd number
sk: Zaokrúhľovať polovicu k najbližšiemu nepárnemu číslu

en: Continue to next step
sk: Prejsť k ďalšiemu kroku

en: Do not round at all
sk: Nezaokrúhľovať vôbec

en: Current user's cart order ID
sk: ID objednávky súčasného používateľa

en: Use the table below to build your checkout form using the available checkout panes and pages defined by modules enabled on your site. You may configure the checkout pane settings using the operations links below.
sk: Nižšie uvedenou tabuľkou zostavte Váš objednávací formulár použitím dostupných panelov pokladne a stránok definovaných povolenými modulmi na Vašej stránke. Panely pokladne môžete nastaviť použitím nižšie uvedených operačných odkazov.

en: The SKU %sku contains invalid characters.
sk: SKU %sku obsahuje neplatné znaky.

en: Enter the SKU of the product to add to the order.
sk: Vložiť SKU - kód tovaru, ktorý bude pridaný do objednávky.

en: The URL for administrators to view the order.
sk: Adresa URL pre správcov na zobrazenie objednávky.

en: Belarusian ruble
sk: Bieloruský rubeľ

en: Moldovan leu
sk: Moldavský leu

en: Empty Shopping Cart
sk: Vyprázdniť nákupný košík

en: Payment Transaction
sk: Platobná transakcia

en: Line items represent anything on an order that affects the order total. Each line item must be of one of the line item types listed below, which define how these items interact with Add to Cart forms, the shopping cart, the order edit page, and more. Line item types are defined by modules, with some modules also allowing you to clone line item types through this interface.
sk: Riadkové položky predstavujú na objednávke všetko, čo ovplyvňuje celkovú sumu objednávky. Každá riadková položka musí byť jedným z typov riadkových položiek uvedených nižšie, ktoré určujú, ako tieto položky vzájomne komunikujú s formulármi Pridať do Košíka, nákupný košík a inými. Typy riadkových položiek sú určené modulmi, pričom niektoré moduly povoľujú klonovanie typov riadkových položiek cez toto rozhranie.

en: The e-mail address used for correspondence about this order.
sk: E-mailová adresa použitá na korešpondenciu ohľadom tejto objednávky.

en: Payment transaction creator
sk: Tvorca platobnej transakcie

en: Is a product display
sk: je zobrazením produktu

en: '!pane' checkout pane
sk: '!pane' panel pokladne

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Even if selected, this area handler will never render if a valid order cannot be found in the View's arguments.
sk: Táto obslužná funkcia oblasti sa nikdy nezobrazí, ak sa v argumentoch zobrazenia View nenájde platná objednávka.
