Commerce 4B (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Germany
ar: ألمانيا

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Includes:
ar: يحتوي:
