Commerce American Express Payment Gateway (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Not found
lt: Nerasta

en: Card Type
lt: Kortelės tipas

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Void
lt: Negaliojantis

en: Card number
lt: Kortelės numeris
