Commerce American Express Payment Gateway (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Continue
ru: Продолжить

en: Not found
ru: Не найдено

en: Card Type
ru: Тип карты

en: Card Number
ru: Номер карты

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Refund
ru: Возврат

en: Review
ru: Проверка

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Void
ru: Пусто

en: Card number
ru: Номер карты

en: Order balance: @balance
ru: Баланс заказа: @balance

en: Security code
ru: Код безопасности
