Commerce American Express Payment Gateway (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Continue
uk: Продовжити

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Card Type
uk: Тип карти

en: Card Number
uk: Номер карти

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Refund
uk: Повернення

en: Review
uk: Перевірити

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Capture
uk: Захопити

en: Void
uk: Порожньо

en: Card number
uk: Номер картки

en: Security code
uk: Код безпеки

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.
