Commerce American Express Payment Gateway (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Card Type
nl: Kaarttype

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Refund
nl: Restitutie

en: Review
nl: Overzicht

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Void
nl: Ongeldig

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Security code
nl: Beveiligingscode

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.
