Commerce American Express Payment Gateway (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Not found
hu: Nem található

en: Card Type
hu: Kártya típusa

en: Card Number
hu: Kártyaszám

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Review
hu: Áttekintés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Void
hu: Hiányos

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: Security code
hu: Biztonsági kód

en: Default credit card transaction type
hu: Alapértelmezés szerinti hitelkártya tranzakció típus

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.
