Commerce Atos (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Mode
ar: النمط

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Belgium
ar: بلجيكا

en: France
ar: فرنسا

en: Spain
ar: إسبانيا

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: German
ar: ألمانية
