Commerce Atos (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Mode
lt: Būdas

en: Germany
lt: Vokietija

en: Belgium
lt: Belgija

en: France
lt: Prancūzija

en: Spain
lt: Ispanija

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: English
lt: Anglų

en: Production
lt: Produkcija

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė
