Commerce Atos (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Currency
ro: Monedă

en: Mode
ro: Mod

en: Germany
ro: Germania

en: Belgium
ro: Belgia

en: France
ro: Franţa

en: Spain
ro: Spania

en: United Kingdom
ro: Regatul Unit al Marii Britanii

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Production
ro: Producţie

en: German
ro: Germană

en: Credit card
ro: Card de credit
