Commerce Atos (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Continue
ar: متابعة

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Hindi
ar: هندية
