Commerce Atos (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Continue
ml: തുടരുക

en: 1 day | @count days
ml[0]: 1 ദിവസം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Hindi
ml: ഹിന്ദി
