Commerce Atos (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Continue
ja: 継続

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Hindi
ja: ヒンディー語
