Commerce Authorize.Net (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Match
lt: Sutampa

en: Credit
lt: Kreditas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas

en: Live transactions in a live account
lt: Tiesioginis pervedimas į sąskaita

en: Test transactions in a live account
lt: Testinis pervedimas į sąskaita

en: Developer test account transactions
lt: Gamintojo bandomasis sąskaitos pervadimas

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
lt: Liepkite Authorize.net atsiųstų klientui kvitą, pagal jūsų paskyros nuostatas.

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: CVV match: @cvv
lt: CVV sutampa: @cvv

en: Address (Street) matches, ZIP does not
lt: Adresas (Gatvė) sutampa, ZIP ne

en: Address information not provided for AVS check
lt: Adreso informacija nepateikta AVS patikrinimui

en: AVS error
lt: AVS klaida

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
lt: Ne-JAV Card Issuing Bank

en: No Match on Address (Street) or ZIP
lt: Nesutampa Adresas ar ZIP

en: AVS not applicable for this transaction
lt: AVS netaikoma šiam sandoriui

en: Retry – System unavailable or timed out
lt: Kartojama – Sistema neveikia arba baigėsi laikas

en: Service not supported by issuer
lt: Paslauga nepalaikoma leidėjo

en: Address information is unavailable
lt: Adresi informacija neįmanoma

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
lt: Devynių skaičių ZIP sutampa, Adresas ne

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
lt: Adresas ir devynių skaičių ZIP sutampa

en: Address (Street) and five digit ZIP match
lt: Adresas ir penkių skaičių ZIP sutampa

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
lt: Penkių skaičių ZIP sutampa, adresas ne

en: No Match
lt: Nesutampa

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: Should have been present
lt: Turėtų būt pateikta

en: Issuer unable to process request
lt: Leidėjui nepavyko atlikti užklausis

en: Authorization and capture
lt: Autorizacija ir užfiksavimas

en: Authorization only
lt: Tik autorizacija

en: Prior authorization capture
lt: Išankstinio leidimo užfiksavimas

en: Capture only
lt: Tik užfiksavimas

en: Void
lt: Negaliojantis
