Commerce Authorize.Net (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Year
ar: السنة

en: Not found
ar: غير موجود

en: Month
ar: بالشهر

en: Order balance: @balance
ar: رصيد الطلب: @balance

en: You must specify a positive numeric amount to capture.
ar: يجب عليك تحديد التقاط مبلغ رقمي موجب.
