Auto Product Display (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Submit
tr: Gönder

en: Administration
tr: Yönetim

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: view
tr: görüntüle

en: edit
tr: düzenle

en: Store
tr: Mağaza

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Product display
tr: Ürün görünümü
